Strona główna / kariera / IT Project Manager

Od Ciebie oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży IT (prowadzenie warsztatów z klientem, organizacja zespołów, tworzenie raportów, zbieranie wymagań projektowych, zarządzanie budżetem, rozpisywanie tasków, zarządzanie backlogiem i jego priorytetami)
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności analizowania i negocjacji
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (B2/C1)
  • znajomość metodyk zwinnych

IT Project Manager

B2B: 9 000–15 000 zł netto + VATMikołów / Remote

Twoje zadania:

  • zarządzanie równocześnie kilkoma projektami i zespołem w ramach projektu
  • kontakt z klientem na każdym etapie tworzenia projektu
  • sprawdzanie i weryfikowanie zrealizowanych zadań
  • koordynacja działań, raportowanie prac
  • usprawnianie istniejących procesów

Daj się poznać.

Pracujemy z najlepszymi, bo sami chcemy być najlepsi.

Benefity

Stały rozwój.
Cała naprzód!

  • Dofinansowane lekcje języka angielskiego
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pact
  • Szkolenia: wewnętrzne, branżowe, komunikacyjne
  • Code review w każdym projekcie
  • Dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy
  • Dev Meetings oraz Improve Meetings

Dobrze zaopatrzony statek.

  • Szuflada skarbów z przekąskami
  • Duży wybór kaw i herbat
  • Sushi / Burger / Pizza Days
  • Urodzinowe i okolicznościowe słodkości domowej roboty

Zdrowa atmosfera.
Lubimy tu pracować.

  • Game room i chill room
  • VR i Playstation
  • Ergonomiczne krzesła
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Brak dress code'u
  • Cotygodniowe #remote_coffee_break
  • Comiesięczne Team Huddle z podsumowaniem firmowym
  • Galeria wewnątrzfirmowych memów

Ludzie na pierwszym miejscu.
Pozwól o siebie zadbać.

  • Możliwości pracy w 100% zdalnej
  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
  • Duży parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Organizowane przez nas akcje charytatywne
  • Regularny feedback na każdym etapie współpracy

Proces rekrutacyjny

Szanujemy Twój czas - cały proces rekrutacyjny, od pierwszego kontaktu do decyzji, trwa max 7 dni. Jak wyglądają poszczególne etapy?

Aplikacja

Po przesłaniu CV kontaktujemy się z tobą, żeby ustalić kilka szczegółów takich jak dostępność, czy wysokość wynagrodzenia.

Wyzwanie

Następnie otrzymasz od nas zadanie, którego celem jest sprawdzenie twoich umiejętności i sposobu pracy. Szczegółowy feedback dostaniesz niezależnie od decyzji.

Rozmowa rekrutacyjna

W trakcie rozmowy chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o twoim doświadczeniu, ulubionych technologiach i podejściu do różnych wyzwań w procesie

Współpraca

Idealne dopasowanie? Witamy na pokładzie WebMakers! Let's make some awesome web and mobile apps!

Dołącz do zespołu WebMakers Software House

Aplikuj na stanowisko IT Project ManageraWyślij CV
OK